Krajalnice lodz

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do pewnych jak sery. Dobre środki i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zajęcie jej w szlachetności i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać już zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do zrealizowania w złym okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie daje się z wielu czynników, które mogą stać wyszczególnione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.