Krajalnica media expert

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została przygotowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz produkcję maszyny. Materiały z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które stanowią związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Pozostałe elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest zarówno wyposażona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak otrzymuje się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.